DÜZCE TEM BAĞLANTI YOLU 29 EKİM’DE AÇILIYOR !

930

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 29 Ekim’de açılması planlanan otoban bağlantı yolunda incelemelerde bulundu. Keskin, en yakın zamanda Gölyaka ve Kaynaşlı girişlerinin de biteceğini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce otoban bağlantı yolunda incelemelerde bulundu. İlk olarak Beyköy şantiyesini ziyaret eden Keskin, burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Keskin, Otoban Bağlantı yolunun 29 Ekim tarihinde açılacağının müjdesini verdi.

Basın mensuplarını yapılan çalışmalar hakkında bilgilendiren İl Başkanı Hikmet Keskin, “Bugün hem otoban bağlantı yolunu incelemek için hem de buradaki müteahhit arkadaşları ziyaret ettik. Düzce’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 29 Ekim’de inşallah Düzce’mizin uzun yıllardır beklediği bağlantı yolumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Bu anlamda yetkililerden bilgilerimizi aldık” dedi.

Çalışmaların devam ettiğini ifade ederek konuşmasını devam ettiren Keskin, “Yağmur kar kış demeden alt yapı problemlerini kısa sürede tamamlayarak böyle bir duruma getirdikleri için başta burada çalışan kardeşlerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Keskin, açıklamalarına şu şekilde devam etti;“Biliyorsunuz geçmiş dönemde o dönemki bakanımız Sayın Faruk Özlü, milletvekillerimiz Fevai Arslan ve Ayşe Keşir hanımefendi ve bizler buranın açılmasıyla alakalı çalışmalarımızı hem bakanlığımız düzeyinde hem de Karayollları Genel Müdürlüğü düzeyinde yapmıştık. Bugünde çalışmalarımızın meyvelerini görüyoruz. Mutluyuz. İnşallah 29 Ekim’de buranın açılışı yapılacak. Otoban bağlantı yolumuz açılınca ana giriş burası olacağı için Gölyaka ve Kaynaşlı’da bulunan girişlerimizde yaşanan problemlerimizde azalmış olacak. Bu da bize ayrıca zaman kazandırmış olacak. Gölyaka ve Kaynaşlı girişlerimizde bitirildikten sonra Düzce’mizin otoban bağlantı yollarıyla alakalı sorunları ortadan kalkmış olacak. Ana yükü 29 Ekim’de açılışını yapacağımız bu yol çekecektir.”

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar