MHP’DE İKİ ADAY BİRBİRLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ !

366

2019 yılının Mart Ayında yapılacak olan yerel seçimlerde siyaset arenası alışık olmadığı bir görüntü ile karşı karşıya kalıyor. Birbirlerine rakip olan MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları Erdoğan Bıyık ve Celal Kasapoğlu birbirlerini tebrik ederek hizmet yarışında birlikte hareket edeceklerinin sinyallerini verdiler.

MHP’den Düzce Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan ilk isim ASKF Düzce Şubesi Başkanı Erdoğan Bıyık olmuştu. Bıyık’ın ardından aday adaylığını açıklayan diğer isim ise Celal Kasapoğlu olmuştu.
Bıyık yaptığı yazılı açıklamasında rakibi olan Celal Kasapoğlu’na başarılar dilemişti. Kasapoğlu’da Bıyık’ı ofisinde ziyaret ederek başarılar diledi. Ziyarete MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’da eşlik etti.

BIYIK, “ ÖNEMLİ OLAN DÜZCE”

Hizmet yarışında bu şekilde dostlukların olması gerektiğine vurgu yaparak konuşmasına başlayan Bıyık, “ Bizler kendimiz adına bir şey istemedik ve eminim ki Celal kardeşimde kendisi adına bir şey istemiyor. Düzce’ye hak ettiği hizmeti ulaştırma adına ben olurum Celal Kasapoğlu olur önemli değil, önemli olan Düzce’yi hak ettiği yere ulaştırmaktır. Nazik ziyaretlerinden dolayı Celal Kasapoğlu kardeşime teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Erdoğan Bıyık’ı başarılar dileyen Kasapoğlu’da Düzce’ye hizmet etmek için mücadele edeceklerini belirtti.
MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ise konuşmasında Aday Adaylarının göstermiş olduğu tutumdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başlarken, “ Biz MHP olarak Düzce tarihinde bir ilki halkımızın desteği ile başladık ve meclise vekil gönderdik. Aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Genel Merkezimizin son kararını vermesi ile Düzce Belediye Başkan Adayı belli olacak ve bütün aday adayları birlikte seçimlerde çalışacaktır” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar