ÜZERİME FETÖ LEKESİ ATMAYA ÇALIŞTILAR; BAŞARAMADILAR !

379

İki dönem MHP’den Akçakoca belediye başkan adayı olan ve önümüzdeki yerel seçimlerde MHP’nin belediye başkan adayı olması beklenen Okan Yanmaz basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Saat 10.30’da MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile bir kafede basın mensuplarıyla kahvaltı yapan Yanmaz, kahvaltı sonrasında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Yanmaz’ın ilk olarak açıkladığı konu, bir süre önce kendisine ve arkadaşlarına yönelik olarak sürdürülen FETÖ/ PDY soruşturması oldu.

Okan Yanmaz, kendisinin ve arkadaşlarının Jandarma tarafından gözaltına alınıp sorgulandıkları soruşturma için, mahkemenin kendisiyle ilgili olarak ”kovuşturmaya gerek yok” yönlü bir karar verdiğini açıkladı.

Mahkeme tarafından kovuşturmaya gerek yoktur şeklinde bir yazı yazıldığını belirten Okan Yanmaz, bir buçuk ay önce mahkemenin takipsizlik karar verdiğini söyledi.

Çocuklarının ve ailesinin gözü önünde göz altına alındığını belirten Yanmaz birileri bize siyaseten önümüzü kapamak adına bir komplo kurdu ama başarılı olamadı. Türk adaleti bu konuda bizlerin suçsuz olduğuna karar verdi. Şunu çok iyi bilsinler ki; bu vatan hepimizin, bu vatana el uzatan her kim olursa bizleri karşısında bulurlar, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin bu konudaki hassasiyetini çok iyi biliyoruz ve bizler de sonuna kadar destekliyoruz dedi.

15 KASIM’DAN SONRA ADAYLIĞIMI İLAN EDECEĞİM !

Yanmaz; MHP’den belediye başkan aday adayı olup olmayacağına yönelik sorulan soruya ise ”yasal takvim 15 Kasım’da başlıyor. 15 Aralık’ta sona eriyor. Bu süre içerisinde ben de resmi müracaatımı yapacağım.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar