ÇAKMAK DA ADAY ADAYI OLUYOR !

380

Düzce Dernekler Federasyonu Kurucu Üyesi ve Başkan vekili Faruk Çakmak AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olacağını açıkladı.

31 Mart’ta yapılacak olana Yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylığı süreci devam ediyor. Cuma günü sona erecek başvurular için bir çok isim ön plana çıkmaya başladı. Düzce Dernekler Federasyonu Kurucu üyesi ve Başkan vekili Faruk Çakmak da aday adayı olacağını sosyal medyadan açıkladı. Çakmak sosyal medyadan paylaştığı mesajında; “Mart 2019’da yapılacak Belediye Başkanlığı seçimleri için Bilgi, Birikim ve Yüksek Deneyimlerimle Ak Parti Düzce Belediye Başkanlığı Aday Adaylık başvurusu yapacağımı bilgilerinize sunmak isterim. Dualarınızı ve gönülden desteklerinizi istirham ederim” dedi.

FARUK ÇAKMAK KİMDİR

Düzce doğumludur. İlkokul ve Ortaokul’u Gölyaka, Liseyi Düzce’de tamamlamıştır. Newport Üniversitesi İşletme Yönetimi Lisans mezunudur. Preston Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek Lisans MBA yapmıştır.

Eğitim Yönetmeni, İnovasyon, Yaşam ve Yönetici Koçudur. Yeditepe Danışmanlık Kurumsal Koçluk Akademisi İcra Kurulu Başkanıdır. Eğitim Vadisi Kişisel Gelişim Akademisi Kurumsal İletişim Direktör’lüğü görevini sürdürmektedir.

1996 yılında kuruluşu gerçekleşen İstanbul Düzce’liler Derneği Kurucular Kurulu üyesidir. İstanbul Düzce’liler Derneğinde 6 yıl yönetim kurulunda aktif görev yapmıştır. 2002 yılında İstanbul Anadolu Yakası Düzce’liler Derneği Kurucu Başkanı olarak 12 yıl Başkanlık görevini başarıyle sürdürmüştür. Halen, İstanbul Anadolu Yakası Düzceliler Derneği Onursal Başkanıdır. 2009 yılında kuruluşu tamamlanan Düzce Dernekler Federasyonu (DÜZDEF) Kurucular Kurulu üyesidir. DÜZDEF’te 3 yıl Federasyon Başkanlığı yapmıştır. Halen, DÜZDEF Başkan vekilidir.

2009 yılı Ak Parti Pendik Belediye Başkan Aday Adayı olarak Ak Parti Pendik teşkilatında aktif bir çalışma yürütmüştür. Ak Parti Pendik’te hatip olarak görev yapmış ve Ak Parti’ye her türlü desteği aktif olarak vermiştir.

Düzce ile güçlü bir dayanışma sağlamış, sivil toplum kuruluşlarında Düzce için her türlü desteği vermiştir. Bilgi, birikim ve yüksek deneyimlerimle Ak Parti Düzce Belediye Başkanlığı için Aday Adaylık başvurusu yapacağımı bilgilerinize sunmak isterim. Dualarınızı ve gönülden desteklerinizi istirham ederim.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar