SİLAHLI GASP YAPTI! POLİSE YAKALANDI!

221

Uzunmustafa Mahallesi’nde bulunan bir bakkaldan önce veresiye sigara isteyen evsiz şahıs ret cevabı alınca bakkala silah ve bıçakla gelerek sigaraları alarak kaçtı. Şahıs market etrafında görülünce polise yakalandı.

Olay sabah saatlerinde Uzunmustafa Mahallesi’nde meydana geldi. Sabah erken saatlerde mahalle bakkalını açan E.K’nın yanına gelen Nahit K., E.K’dan veresiye sigara istedi. Ret cevabı alan şahıs bu kez aynı bakkala elinde silah ve bıçakla gelerek bu kez para ve sigaraları istedi.

E.K kasada para olmadığını söyleyince, sigaraları alan Nahit K. isimli evsiz şahıs kaçtı. Olay yerine gelen polis ekipleri bakkalda inceleme yaparken, şahsın bakkalın karşısında gözetleme yaptığı tespit edildi. Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan şahıs kaçmaya başladı. Polis ekipleri silahlarını çekerek şahsı bir evin bahçesinde yakaladılar. Şahıs polis ekiplerince göz altına alındı. Şahıs sorgusu yapılmak üzere Şehit Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü.

Sabah saatlerinde oğlunun yaşadığı olayı anlatan Taner Karslıoğlu “Benim çocuk marketi açıyor. Açtıktan sonra bu şahıs gelip veresiye sigara istiyor. Çocuk veresiye sigara vermiyor. 15 dakika sonra tekrar geri geliyor. Silah ve bıçak çekerek paraları ver diyor. Çocuk paraları kasada sakladığı için göremiyor. Bu kez poşete ne kadar sigara varsa doldur diyor. Sonra havaya iki el ateş edip kaçıyor” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar