AK PARTİ TAM KADRO ANKARA’DA !

182

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen ”31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı”nda Düzce merkez, ilçe ve belde teşkilatları da yer aldı.

AK Parti Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, parti ilçe ve belediye başkan adayları, parti yönetim kurulu üyelerinin de katılımlarıyla 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

Partisinin ”31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı”nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan, AK Parti’nin seçim manifestosunu açıkladı. 11 maddeden oluşan manifesto, şehir planları, altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, benzersiz şehirler, akıllı şehirler, çevreye saygılı şehirler, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikte yönetim, tasarruf ve şeffaflık ve değer üreten şehirler başlıklarından oluştu.

Konuşmanın ardından aday tanıtımları da yapılırken toplantıya Düzce’den de katılım büyüktü. Kendi aralarında bu toplantıyı ölümsüzleştiren katılımcılar, fotoğraf çekmeyi de unutmadı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar