BU GÖRÜNTÜLER DÜZCE’YE YAKIŞMIYOR

301

İYİ Parti ve CHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, stadyum ve spor kompleksi yapılacağı yönünde dilendirilen bölgenin vahşi çöp depolama olarak kullanılmasına tepki gösterdi.

İYİ Parti ve CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, Stadyum yapılması amacıyla ayrılan ancak geçen sürede söz verilen alanın çöplük olarak kullanılmasına tepki göstererek, ‘Yıllarca her seçim döneminde stadyum olacağı sözü verilen bu alandaki görüntü gerçekten içimizi burktu. Bizim insanımıza, bizim Düzcemize yapılan olumsuz hareketler, olumsuz eylemler, söylemlerin tam tersi icraatlar gerçekten beni üzdü. Buradaki görüntüler Düzcemizi, Düzce’de yaşayan insanlarımızı, gençlerimizi üzecektir. Düne kadar bu alanı stadyum olarak deklare ederken bugün buraların vahşi çöp depolama alanları olarak kullanılmasını kabullenemiyoruz. Düzce Belediyesi Düzcelinin aklıyla oynuyor gibi geliyor bana’ dedi.

Küçük, ‘Altımızda Kazukoğlu’nun Tepecik Mahallesi, hemen arkamızda Kalıcı Konutlar, hemen karşımızda Düzce Kasrı ve burası Düzce’nin çöp depolama alanı olarak kullanılıyor. Akıl alacak gibi değil. Düzce Belediyesi’nin kendine gelmesi gerekir. Gerçekten Düzce Belediyesi’nin artık söylemleriyle paralel işler yapması gerekir. Söylemler eyleme dönüşürken bizim insanımızın aklıyla oynamaması da gerekiyor’ dedi.

Küçük, ‘Bizim için popilist politika yapıyor diyorlar. Suyu ücretsiz vereceğimizi söylediğimizde “bedava su olmaz” diye tepki gösterdiler. Oysa biz bedava su vermiyoruz, bizim insanımızın hak ettiği yaşamın gereğini ücretsiz veriyoruz. Burada hiçbir popilizm yok. Kayıp olan, kaçak olan suyu tekrar kazandıracağız. Biz 12 metreküpe kadar olan sudan ücret alınmayacağını söylerken doğruları söyledik. Doğrulardan hiç şaşmayacağız bütün Düzce halkı bunu böyle bilsin. Bizim doğrularımız bilsinler ki Düzce halkının doğruları olacaktır. Asla tavrımızı, tarzımızı değiştirmeyeceğiz. Herhangi bir şekilde yolumuzdan çekilmeyeceğiz’ dedi.

Küçük, ‘Bu alanı stadyum yapacağımızı daha önceki adaylıklarımızda ilan etmiştik. Ama gördük ki stadyuma temel adına, dolgu taşıyorlar diyoruz bu çöpleri. Doğru bir tavır, hareket değil. Bu çöpün üzerine stadyum yapamazsınız artık’ dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar