YEMENİCİ’NİN MİTİNGİNDE İZDİHAM YAŞANDI !

229

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı tarafından ilçe merkezinde “Büyük Akçakoca Mitingi” düzenlendi.

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesinde partiler adaylarını tanıtacakları mitinglerini yapmaya başladılar. Bu kapsamda Akçakoca’daki ilk miting AK Parti tarafından gerçekleştirildi.

Büyük bir katılımın gerçekleştiği miting öncesinde merkez camisi önünde toplanan AK Parti teşkilat üyeleri, partililer ve vatandaşlar mehteran takımı eşliğinde Cumhuriyet Alanı’na geldiler.

Kısa bir mehteran gösterisinin ardından AK Heyet alkışlar içerisinde platforma çıktı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkanı Adayı Dr. Faruk Özlü, platformdan halkı selamladı.

Burada bir konuşma yapan Akçakoca’nın mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Akçakoca Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yemenici, plan ve projelerinden bahsetti.

Muhalefetin mitingi gölgelemek için girişimlerde bulunduğunu öne süren Yemenici, “Bugün büyük coşkulu kalabalık toplanmasın diye birileri pazar yerinde pilav dağıtıyormuş! Bizim milletimizle aramıza girilebilir mi? Bizim hemşehrilerimizle olan bağımız gönül bağıdır, hizmet bağıdır.” dedi.

Ayrıca ilçeye 200 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiklerini belirten Yemenici’nin mitingine Düzce’den destek geldi. Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ile Vekiller Ayşe Keşir ve Fahri Çakır da halka hitap ederek, Yemenici için destek istedi.

Türk bayrakları ve AK Pari bayraklarının coşkuyla sallandığı mitingde, eşiyle el ele sahneye gelerek coşkulu kalabalığa el sallayan Yemenici, yoğun destekten dolayı teşekkür etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar