AKÇAKOCA’DA KESKİN AK GENÇLERLE BULUŞTU

214

31 mart yerel seçimlerinde Akçakoca Belediyesini MHP’ye kaptıran AK Parti Akçakoca il teşkilatı, yeniden yapılanma sürecine giriyor.

Yerel Seçim sürecinde parti teşkilatında yaşanan sıkıntıları, küskünlükleri gidermek ve yeni bir anlayışla yola devam etmek için çalışma başlatan AK Gençlerin lideri Seyit Biriktir, AK Davaya sahip çıkan gençleri İl başkanı Mustafa Keskin ile kahvaltıda buluşturdu.

Seyit Biriktir’in organize ettiği, Çınar caddesi üzerinde bulunun mekanda gerçekleşen kahvaltıya AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Davut Biriktir, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Tarık Cingirt, Ayfer Yılmaz, Emre Güner,İbrahim Öztaş ve yüze yakın genç katıldı.

Seyit Biriktir’in çağrısı ile bir araya gelen gençler, kahvaltı sonrası il başkanı Mustafa Keskin’i dinleme şansına sahip oldu.

Kahvaltı sonrası gençlere bir konuşma yapan İl başkanı Keskin, davasına sahip çıkan gençlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, gençlere; “ Bundan sonra Akçakoca ilçe teşkilatının yol haritasını hep birlikte inşa edeceğiz “ sözü verdi.

Akçakoca başta olmak üzere, Düzce ve ülke siyasetinin konuşulduğu toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.

AK davaya sahip çıkan gençleri bir arada görmekten oldukça memnun olduğu gözlenen il Başkanı Keskin, toplantıyı organize eden Akçakoca Ordulular Derneği Başkanı Seyit Biriktir’e teşekkür etti.

İLÇE BAŞKANI : BU KOL YEN İÇİNDE DAHA FAZLA KALMAZ KANGREN OLMUŞTUR.!

Düzenlenen kahvaltı sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça Toplantının kendisinden habersiz yapıldığını belirterek tepkisini şu şekilde dile getirdi.

2014 Kasım ayından beri 5 seçim dönemi ve 15 Temmuz’ un ilçe başkanlığını yapmış, eksiğiyle fazlasıyla bu dava yolunda maddi manevi fedakarlıkları olmuş şahsım ve teşkilatım, bilgimin hiç olmadığı bir kahvaltı programında, bu davaya dost görünüp en büyük düşmanlığı yapan biriyle birlikte tartışılıyorsa bu kol yen içinde daha fazla kalmaz kangren olmuştur.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar