AK PARTİLİLER BAYRAMLAŞTI !

491

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen teşkilat bayramlaşması Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. İl Başkanı Mustafa Keskin’in ev sahipliğinde yapılan teşkilat bayramlaşmasına milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü. Düzce Belediye Başkan yardımcıları Celal Kasapoğlu ve Hüdaver Gösterişli, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal İlçe ve belde belediye başkanları, İl ve Merkez İlçe yönetim Kurulu üyeleri ile ilçe teşkilatları, partililer katıldı.

AK Parti Bayramlaşmasına Cumhur İttifakı ortağı MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu ile MHP Yönetim Kurulu üyeleri ile İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, İyi Parti yönetim kurulu üyeleri ile CHP İl Başkanı İlhan Duru da katıldı.

Partililerle bayramlaşan İl Başkanı Mustafa Keskin bayramlaşmanın ardından birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmasında; “Teşkilatımızla birlikte göreve geldiğim zamandan beri sahada çalışmalar yapmaktayız. Özellikle hedefimiz 2023’e kadar seçimin olmadığı bu dönemde şimdiye kadar yapılanlardan daha yüksek bir icraatla milletvekillerimize, belediye başkanlarımızla, sizlerle bu millete hizmet etmenin hep birlikte zevkini tadacağız. İnşallah partimizi 2023’e taşıyacak olan sizler yani teşkilatımız birlik beraberlik içerisinde hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Mustafa Keskin konuşmasının sonunda ise 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Belediye Başkanlığı seçimleri için teşkilatı göreve çağırdı. Mustafa Keskin yaptığı konuşmada; “23 Haziran seçimleri, İstanbul seçimleri partimiz için, ülkemiz için önemli bir seçim. Tüm teşkilatımdan il başkanınız olarak, İstanbul’dan buraya gelmiş, akrabalarınız, eşiniz, dostunuz kim varsa hepsine Sayın Binali Yıldırım’a oy istemenizi rica ediyorum. Biz teşkilat olarak, Düzce olarak, İstanbul’da yaklaşık 40 bin seçmenimiz var. Burada sizlerin, hepinizin desteğine ihtiyacımız var. İnşallah 23 Haziran akşamı yeniden AK Parti’yle Sayın Binali Yıldırım’la İstanbul’da yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar