BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA !

984

Aziziye Mahallesi’nde iddiaya göre sevgilisi sevgilisi tarafından terk edilen genç adam, polisin ikna çabaları sonucunda bu eyleminden vazgeçti.

Olay, saat 12:00 sıralarında Aziziye Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir inşaatın 4. katında meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre; inşaat halindeki bianda bir vatandaşın intihar girişiminde bulunduğunu görenler hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. Bunun üzerine bölgeye sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İsminin Serkan C.G. olduğu öğrenilen genç adamın, zaman zaman “Ben sevdiğim kızı aldatmadım, onu çok seviyorum” diye bağırması üzerine olayın gönül ilişkisi olduğunu anlayan ekipler, adamı ikna etmek için harekete geçti.

Ara ara telefonu ile sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyle konuştuğu sanılan adamla konuşmaya başlayan polis ekipleri, onu intihardan vazgeçirmeye çalıştı. Bu esnada atlama ihtimalina karşı aşağıda da branda ve hava yatağı açılarak güvenlik önlemi alındı.

Uzun süre dil döken polislerin uğraşları sonucunda intihar eyleminden vazgeçirilerek aşağıya indirilen Serkan C.G. sağlık kontrolleri için ambulansla hastaneye kaldırıldı. Şahıs, daha sonra ifadesi alınmak üzere Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar