ÖZLÜ; İSTANBUL İÇİN ÜZGÜNÜM!

238

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İstanbul’da yapılan seçimlerin ardından, sosyal medya aracılığı ile görüşlerini dile getirdi ve İstanbul için üzgünüm dedi.

Kendisinin bakan olduğu dönemde Başbakanlık görevini yürüten Binali Yıldırım’a destek olmak için uzun bir süredir İstanbul’da bulunan ve seçim çalışmalarına katılan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü seçimin kaybedilmesinin ardından sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaptı.

Özlü; ”Milli İradeye saygılıyım, ancak belirtmek isterim ki İstanbul; İstanbul’a yapılan, Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Üçüncü Havalimanı, Metro Hatları gibi büyük projelerin mimarı, Başbakanım Sn.Binali Yıldırım’ın bilgi birikimi ve deneyiminden mahrum kalmıştır. Bu bakımdan İstanbul için üzgünüm.” açıklamasında bulundu.

Özlü; Başkan olduktan sonra bizzat kendisini ziyarete eden Binali Yıldırım’a destek vermek için Düzce’deki görevine bir süre ara vermiş ve İstanbul’daki seçimler için Parti görevlileri ile birlikte sahada bizzat aktif bir şekilde çalışmıştı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar