BÜYÜKELÇİ’DEN BAŞKAN ÖZLÜ’YE ZİYARET !

232

Düzceli tiyatro severlerin beğenisine sunulacak olan tiyatro oyunu nedeniyle Düzce’ye gelen Avusturalya Türkiye Büyükelçisi Marc Innes Brown, Düzce’de protokol ziyaretlerinde bulundu. İlk olarak Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya ziyarette bulunan Brown, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Basına kapalı olarak devam eden görüşme sonrası Avusturalya Türkiye Büyükelçisi Brown, Düzce Belediyesine geçti

Denizatı Kadın Dayanışma Derneği’nin Avustralya Büyükelçiliği hibe desteği ve Düzce Belediyesi katkılarıyla yürüttüğü “Bizim Senaryo” projesi kapsamında hazırladığı “Sahi Sen Kimsin?” adlı tiyatro oyununu izlemek üzere Düzce’ye gelen Avusturalya Türkiye Büyükelçisi Marc Innes Brown, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü de makamında ziyaret etti

Avustralya Büyükelçiliği hibe desteği ve Düzce Belediyesi katkılarıyla yürüttüğü “Bizim Senaryo” projesi kapsamında hazırladığı “Sahi Sen Kimsin?” adlı tiyatro oyununu izlemek için Düzce’ye geldiğini söyleyen Avustralya’nın Türkiye Büyükelçisi Marc Innes Brown “1 sene önce Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i ziyaret etmiştim ve o zaman bana Düzce’deki toplumsal projelerden bahsetmişti ve o çıkış noktamız oldu. Bu projenin sonucu için şimdi buradayız. Bu konu ile alakalı Bir tiyatro oyunu var eşim ile birlikte onu izleyeceğiz ve tabi aynı zamanda güzel ilinizin doğa güzelliklerini en azından birazını görme imkânı bulacağız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü “Düzce doğal güzellikleri ve Konuralp tarihi bölgesi ile ön plana çıkan bir şehir. Gerek Düzce ile ilgili bir projeye verdiğiniz destek ve gerekse yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Özlü, Avusturalya Türkiye Büyükelçisi Marc Innes Brown’a Düzce’de yetişen doğal ürünlerden oluşan bir hediye paketi takdim etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar