BELEDİYE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM

163
65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, birim müdürlerinde değişikliğe gitti. Yeni listede değişim ve yenilenme dikkat çekti.

Kurum içi verimliliğin artırılması amacıyla, birim müdürlerinde değişime gidildi. Gençleştirme, yenilenme ve değişimin ön plana çıktığı listelerde liyakat esas alındı. 

Düzce Belediyesinde personelin çalışma verimliliğini artırmak, kadrolarda gençleşme ve yenilenmeyi sağlamak üzere liyakat ve yeterlilik sahibi personellerin uzmanlık alanına göre istihdam edilmesi yönünde çalışmalar yapacağını her fırsatta ifade eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü planlarını hayata geçirdi.

Kurum içinde yeterli donanıma sahip yönetim kadrosu kurularak doğru noktalarda doğru kişilerle her işte başarıya ulaşacaklarını ifade eden Başkan Özlü, alanında uzman yeni isimlerin de bazı birimlerin başına getirildiğini ifade etti.

Hizmet kurumu olan belediyenin kadrosunu gençleştirme amacı ile böyle bir karar aldıklarını söyleyen Başkan Özlü “her kurumda bu tip değişiklikler normaldir. Hiç kimse bunu kişisel algılamamalı, hep birlikte Düzce’nin geleceği için çabaladığımızı bilmelidir. Şimdi belediyemizde görev yapan müdürlerde değişiklik yapıyoruz. Kurum içinde yeni isimler olmasının yanı sıra, müdürlüklerimizde yaptığımız rotasyon ile iki yeni başkan yardımcımız olacak.

Düzce Belediyesi Başkan yardımcıları ve müdürlük listesi ise şu şekilde oldu:

Başkan Yardımcıları: Hüdaver Gösterişli, Celal Kasapoğlu, Okan Özkasap ve Cengiz Tuncer
Özel Kalem Müdürü: Cihan Ünal
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü: Burçin Sarıcan
Mali Hizmetler Müdürü: Semra Şen
Bilgi İşlem Müdürü: Orhan Topçu
Ulaşım Hizmetleri Müdürü: Kenan Özen
Su ve Kanalizasyon Müdürü-Fen İşleri Müdürü: Samet Gümüş
Zabıta Müdürü: Sezgin Diner
Emlak ve İstimlak Müdürü: Hamit Erdoğan
Muhtarlık İşleri Müdürü: Ayşe Kılıç
Temizlik İşleri Müdürü: Emrah Gülmez
Kültür İşleri Müdürü: Dr. Ahmet Bilir
Sosyal İşler Müdürü: Yasemin Özel Uğurçelik
Park ve Bahçeler Müdürlüğü-Mezarlıklar Müdürlüğü: Kenan Albayrak
İtfaiye Müdürü: Mehmet Ali Kahraman
Teftiş Kurulu Müdürü: Abdulvahap Demirel

Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer aynı zamanda Veteriner İşleri Müdürlüğüne, Başkan Yardımcısı Okan Özkasap Yazıişleri Müdürlüğüne, Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal ise Destek Hizmetleri Müdürlüğüne vekalet edeceklerdir.

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar