YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

BRAVO VALİ BEY! GECE MESAİSİ YAPAN EKİPLERİN AYAĞINA TEŞEKKÜRE GİTTİ!

514

Göreve başladığı günden bu yana yerinde neredeyse hiç oturmayan ve sürekli sahada olan Düzce Valisi Cevdet Atay, Kaynaşlı ilçesine bağlı Yeniyurt köyünde mesai mefrumu gözetmeksizin aralıksız devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Atay gece mesaisi yapan ekiplerin ayağına kadar gidip çalışanlara teşekkür etti ve onlara tatlı ikram etti. Vali Atay’ın bu davranışı vatandaşlardan da takdir topladı. 

Kaynaşlı ilçesinde Düzce İl Özel İdaresi ekipleri tarafından gerçekleştirilen asfaltlama çalışmaları gün boyu devam etti. Havanın kararmasına rağmen ekipler bölgede gece boyu çalışmalarını sürdürdü. Vali Cevdet Atay da Kaynaşlı Kaymakamı Mustafa İkbal Ekşi ve Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ile birlikte bölgede çalışma yapan personellerle bir araya geldi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterinden bilgi alan Vali Atay, özveri ile çalışmaları devam ettiren personele de teşekkürlerini iletti. Atay daha sonra Yeniyurt Köyünde vatandaşlarla da kısa süreli sohbet ederek, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar