AK PARTİ’DEN TEŞKİLAT İFTARI!

394

Ak Parti Düzce İl Başkanlığı’nca Ramazan ayı münasebetiyle teşkilat iftarı düzenlendi. Parti teşkilat üyelerinin yoğun katılım gösterdiği iftarda konuşan İl Başkanı Mustafa Keskin ” AK Parti bir dava hareketi olduğu gibi aynı zamanda bir vefa hareketidir diyerek 2023 seçimleri arefesinde birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

Ak Parti Düzce İl Başkanlığı’nca kardeşlik iftarı düzenlendi. Düzenlenen İftara Ak Parti Düzce Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı. 

İftar Programında konuşan İl Başkanı Mustafa Keskin ”Ramazan-ı Şerif’in bereketini, dünden bugüne tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte yaşıyoruz. Biz, çok büyük bir aileyiz. Bu akşam kuruluşumuzdan bu zamana kadar görev almış, partimiz için emek veren, ter döken tüm teşkilat mensuplarımızla bir arada olmaktan onur duyduk, mutlu olduk. AK Parti bir dava hareketi olduğu gibi aynı zamanda bir vefa hareketidir. 2023 hedeflerimiz için hep birlikte aynı istikamette yürümeye, durmadan aşk ile çalışmaya devam edeceğiz! Rabb’im birlik ve beraberliğimizi daim kılsın.’ diye konuştu. 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar