DÜZCE SUSUZ BIRAKILMAYACAK!

341

Düzce Belediyesi, yoğun yağışlar ile geçen kış aylarının ardından Beyköy regülâtörünü bakıma aldı. Yıl boyunca biriken yığıntıları kaldırmak için çalışma başlatan müdürlük ekipleri, Düzce’yi susuz bırakmayacak.

Düzcelilerin en temel ihtiyacı olan suyun her zaman temin edilmesi için gece gündüz çalışan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, suyun daha basınçlı gelmesi için Beyköy regülatöründe temizleme çalışması başlattı. 2021 ve 2022 yılının yoğun yağış ile geçmesinin ardından birçok kez regülatörlerde temizlik çalışması yapan ekipler, yaz aylarında su sıkıntısı yaşanmaması için bakım ve temizlik çalışması ile Düzcelileri mağdur etmeyecek.

default

Düzce’nin suyunun elde edildiği kaynakta başlatılan bakım çalışmasında kanalların açık tutulması için mazgallar temizlenirken regülatör önünde biriken kum ve çakıl birikintileri de iş makinaları vasıtasıyla kaldırıldı. Dere içerisinde oluşturulan göletin içinin temizlenmesinin ardından itfaiye yardımı ile suyun birikintilerden arındırıldığı kanal temizlendi.

SUYUN BASINÇLI GELMESİ SAĞLANIYOR

 

default

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri yaz aylarında Düzcelilerin su sorunu yaşamaması için kum ve çakıl birikintilerinin alınarak suyun daha basınçlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir