YENİ KLİP İÇİN SÜRPRİZ ADRES: YIĞILCA!

722
Ünlü sanatçı Yasin Aydın yeni klibini Yığılca’da çekti. Kim O Sakallı Adam’ ve ‘Yâre el değdi’ şarkılarıyla müzik listelerinin üst sıralarında yer alan Yasin Aydın yeni single olan ‘Geceyi Sabah Ettim’ teklisi ile çok yakında müzik listelerine girmeye hazırlanıyor.
 
Çok yakında tüm dijital platform ve müzik kanallarında yayına girecek olan ‘Geceyi Sabah Ettim’ teklisin klip çekimleri tamamlandı.
Klipin tamamını Düzce’nin Yığılca ilçesinde çeken Aydın halk tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.
 
Çekimlerin tamamlanmasının ardından ilçeden ayrılan sanatçı Yasin Aydın ” Doğası ile bizleri büyüleyen şirin ilçemiz Yığılca’da klibimizin çekimlerini tamamladık bu süre zarfında ekip olarak bizleri misafir eden ilgi ve desteğini sonuna kadar hissettiğimiz Yığılca Kaymakamımız Sn Talha Altuntaş başta olmak üzere, SYV müdürümüz Said Cesur’a Kültür Turizm Derneği Başkanı Gökhan Alkan’a Bünyamin Şahin hocamıza klip çekimleri esnasında bizleri ziyaret eden Belediye Başkanı Rasim Cam’a ve tüm Yığılca halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım dedi.
Klibin organizasyonluğunu yürüten aynı zamanda ünlü sanatçının menajeri olan Musa Keskin “Güzel klip oldu çok yakında Dijital müzik platformları olan Spotify ve YouTube başta olmak üzere tüm platformlar ve müzik kanallarında yerini alacak inanıyorum ki klip milyonlara ulaşacak dedi.
Klibin çekimlerini Yığılca’da yapılmış olmasının gurur ve mutluluğunu yaşayan Keskin “Projeyi destekleyen başta kaymakamımız Sn. Talha Altuntaş olmak üzere, ilgi ve desteğini esirgemeyen tüm Yığılca halkına teşekkür ederim” dedi
Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar