YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİ İLE SINIF BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ!

367

Bahçeşehir  Bölgesi Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Şehit Furkan Kaplanbaba İlkokulu’nda öğrenim gören 3. sınıf öğrencilerinin daha iyi şartlarda eğitim görme talebi hayırseverler tarafından karşılık buldu.

Sınıf Annesi Tuğba Güler’in başlattığı Eğitim Seferberliğine Düzce’deki hayırseverler de destek oldu. Öğrencilerin öğrenim görme şartlarını daha verimli hale getirmek adına başlatılan çalışma ile önce sınıf boyandı, ardından zemin değiştirildi, okul sıraları yenilendi ve sınıfa yeni perdeler alındı.  Baştan aşağı yenilenen sınıfta öğrenim gören öğrenciler ise özel okul konforunda eğitim görmeye başladılar. 

Okul Müdürü Miraç Karayiğit, her şeyin devletten beklenmemesi gerektiğini vurgulayarak,  ”Sınıf velimiz Tuğba Güler in başlattığı “sınıfımızı yeniliyoruz” kampanyasına destekte bulunan Asya Su Yunus Emre GÜLAY,  Ak parti MerkeZ ilçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Salmak Oto Tekin Salmak, Mert otomotiv Halil Güzeloğlan, Arel Tur Turizm Sahibi Ümit Çetin ve sınıf öğretmenimiz hacı Mahmut Çimen’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 

Hayırseverlerin desteği ile modern bir eğitim yuvasına dönüşen 3-B sınıfında okuyan öğrenciler  bundan böyle  özel okul konforunda eğitim görecekler. 

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key