KUŞCUOĞLU, GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ!

289

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek hem aday adaylık sürecini anlattı hemde cemiyete hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Düzce’de uzun süre siyasetle uğraşan ve bir dönem AK Parti Merkez İlçe Başkanı olarak görev yapan Hakan Kuşçuoğlu, AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdi. Bu aşamada aday adalık başvurusu öncesi Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Kuşçuoğlu, cemiyete hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kuşçuoğlu, “Öncelikle kongre sonrası yeni yönetiminizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Önceki dönemlerde de 9 yıl aralıksız siyaset yaparken bir çoğunuzla hatta hepinizle birlikte çalışma fırsatı bulduk. Hiçbir sıkıntımız olmadı. Hepinizindin Allah razı olsun. Yeni oluşum ve birlikteliğiniz inşallah Düzce halkına kaliteli ve düzgün haberler ulaştırmak adına, sonrasında da biz siyasetçilere kolaylık sağlayacaktır. Bundan Düzce halkı ve siyasetçiler olarak karlı çıkacağımızı umuyorum. Bu çalışmalarınızda birlik ve beraberlik çatısı altında başarılar diliyorum” dedi.
Ülkenin büyük sıkıntılardan geçtiğini söyleyen Kuşçuoğlu “Son dönemlerde bir deprem felaketi yaşadık. Burada deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı yarlılara acil şifalar diliyorum. Yaradan inşallah tekrarını göstermesin. Bu millete, bu devlete, ümmete sıkıntıları, afatları, savaşları yaşatmasın. Sağlıklı, mutlu bir şekilde yaşayalım inşallah. Önümüzdeki hafta Ramazan ayına giriyoruz. Allah tüm hayırlı dualarınızı kabul etsin” ifadelerini kullandı.
Kuşçuoğlu, siyasi tecrübelerini Düzce için kullanmak amacıyla aday adayı olduğunu dile getirerek “14 Mayıs 2023 tarihinde önemli bir seçim sürecine girdik. Bende 10 aralıksız yaptığım siyasetin verdiği bilgi ve birikimle bu davaya hizmet adına tüm Dünya mazlumlarının lideri, ülkemizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takım arkadaşı olarak devam etmek adına aday adayı olmak istiyorum. Cuma namazı sonrası gönül verdiğimiz partimize bize destek olan tüm Düzcelilerle aday adaylık başvurusunu yapacağız. Burada temennim bir çok aday adayımız olacaktır. Bir çok arkadaşımız partimizi şereflendirecek. Benim duam Allah hangimize nasip etmişse, halkımız kime teveccüh gösterecekse Allah ona nasip etsin. Allah bize Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşı olmayı bize nasip etti. Ben kendimi sorumlu hissettim ve aday adayı oldum. Bu dönemde heyecanlıyım. Olur yada olmaz ama biz Düzcelilere hizmet için yolumuza devam edeceğiz. Sizlerin de haberlerle bize destek olmanızı diliyorum” şeklinde konuştu.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş Kuşçuoğlu’na ziyareti nedeniyle teşekkür ederek “Düzce’ye hizmet için çıktığınız yolda başarılar diliyorum. Hepimizin derdi Düzce’ye hizmet etmek. Biz cemiyet olarak başarılı ve doğru hizmet yapacağına inandığımız adayların her zaman yanında olacağız” ifadelerini kullandı.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Sadullah Ünsal ise, Kuşçuoğlu’ndan milletvekili olması halinde adil ve adaletli bir milletvekilliği dönemi geçirmesini isteyerek “Düzce’de doğru işler yaptığınızda yanınızda olup bunları yazacağız. Eğer Düzce için doğru işler yapmazsanız biz yazacağız siz sadece milletvekili olacaksınız. Birlikte Düzce’nin ileri gitmesi için uğraşmamız lazım. Bu sebeple koltuktan güç alan değil, koltuğa güç veren bir vekil olmanızı diliyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir