YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

ER; MUNCURLU’NUN DURUMUNU SORDU!

90

İYİ Parti Düzce Teşkilatı Gerek seçim öncesi dönemde gerekse de seçim sonrasında müjdeli haber olarak Düzce kamuoyuyla paylaşılan ve Düzce’de eksikliği ciddi bir biçimde hissedilen kadın doğum, çocuk acil ve çocuk yoğun bakım ünitelerin Atatürk Devlet Hastanesi Mucurlu ek binasında hizmet verileceği sözünün akıbetini sordu.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ‘’ Atatürk Devlet Hastanesinin ek binası olarak hizmet veren Mucurlu yerleşkesi ile alakalı Düzce Millet Vekilimiz Sayın Ayşe Keşir gerek 2022 yılında gerek 2023 genel seçimleri öncesinde gerekse de bürokratlar aracılığıyla da seçim sonrasında çocuk yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım , çocuk acil ve kadın doğum birimlerinin açılacağını müjdelemiş, hatta Kurban Bayramı sonrası ilgili birimlerin açılacağı kamuoyunu duyurulmuş, bizde bu çerçevede kendisini teşkilat olarak tebrik etmiş , şehrimiz adına da teşekkür etmiştik. Fakat bugün gelinen noktada da diğer birçok ‘’müjde’’ gibi üzerinden 1 yıldan fazla süre geçmesine rağmen konuyla alakalı her hangi bir hizmetin gerçekleşmediğini yaptığımız inceleme ve gözlemler sonucu görmenin üzüntüsünü yaşamaktayız “ dedi
Düzcelilerin müjdelere ve şaşalı söylemlere artık alıştığını belirten Er, “Konu sağlık olduğunda mevzunun daha ciddiyetle ele alınması gerektiğini düşünüyoruz. Ve Sayın Vekile soruyoruz! Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Yerleşkesiyle alakalı sözünüzü ne zaman tutacaksınız?” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar