ÖZLÜ; “ARZUM, OYUNCULARIMIZIN HİÇ YENİLMEMESİDİR”!

147

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Cam Düzcespor’un yeni stadındaki ilk maçında elde ettiği galibiyetin ardından yaptığı açıklamada, “Benim arzum Düzcespor’lu oyuncularımızın yenilmemesidir. İnşallah böyle devam ederiz” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TFF 2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden takımımız Düzce Cam Düzcespor’un yeni stadında çıktığı ilk maçında karşılaştığı Belediye Derincespor maçının ardından yeni stadyum ve çevresel düzenlemelerden Kuzey Spor Kampusundeki çalışmalara kadar bir çok konuda değerlendirmelerde bulundu.

İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDERİZ
Başkan Özlü, Düzce Cam Düzcespor’un yeni stadında yaptığı ilk maç olduğu ifade ederek başladığı konuşmasında, “Derincespor güçlü bir takım. Bizim arkadaşlarımız iyi bir oyun çıkardılar. Benim arzum Düzcespor’lu oyuncularımızın yenilmemesidir. Geçtiğimiz hafta Uşak’taydık. Bugün de burada 2-1 galip geldik. İnşallah böyle devam ederiz” dedi.

TARAFTARLARDA STADI BEĞENDİ
Düzce Belediyesinin, Düzcespor’un evinde oynadığı tüm maçlarda otobüslerle ücretsiz taşıma yapacağının müjdesini vererek konuşmasına devam eden Başkan Özlü, şunları kaydetti;
“Stadımız çok güzel, harika bir stat. Müsabakayı izlemeye gelenler de stadımızı beğendi. Şuandaki kapasitemiz 4 bin 500 civarında. Bunu ileride artırma kabiliyetimiz olacak. Asıl stat Kuzey bölgesinde olacak. Orada çok ciddi bir harfiyat çalışması var.2023 yılı yatırım programında Düzce Şehir Stadı vardır. Bu seneki yatırım programında yaklaşık 10 Milyon TL bir bütçe ayrılmıştır. Harfiyat tamamlandığında Kuzeyde bir spor kampusu daha tamamlayacağız. Güney ve Kuzey spor kampusu olmak üzere iki büyük kampusumuz olacak.”

NURETTİN ZAFER İSMİ ŞIRALIK’TA YAŞATILACAK
Düzce Cam Düzcespor’un stadının da bulunduğu Şıralık Spor kampus alanının çok güzel bir yer olduğunu ifade eden Başkan Dr. Faruk Özlü, konuşmasının sonunda, “Yanda Düzcespor’un konakladığı tesislerimiz var. Bunun yanında antrenman sahaları var. İki yıl önce yapmıştık, orada sporcularımız antrenman yapıyor. Burası Türkiye Futbol Federasyonu tarafından onaylanmış bir stattır. 1. Lig takımlarının dahi maç yapabilecekleri bir stattır. Yine yanda bir stat daha inşa ettik. Orası da Nurettin Zafer Stadının yerine inşa ettiğimiz stattır. Yakın bir zamanda Nurettin Zafer stadında yapılan maçlar ve antrenmanlar burada yapılacak. Onun da adı yine Nurettin Zafer olacak. Düzce’mize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key