GÖLYAKA BELEDİYESİ GELENEKSEL 2. TOPLU SÜNNET ŞÖLENİNİ YAPTI

260
Gölyaka Belediyesince geleneksel hale getirilen ve bu yıl 2.si düzenlenen toplu sünnet şölenine bu sene ise 65 kişi katılım sağladı.

 

Gölyaka Belediye Belediye Başkanı Yakup Demircan , Gazetecilere yaptığı açıklama da,“Pandemi sürecinde birikim vardı. 2021 senesinde 151 çocuğumuzu toplu sünnet yapmıştık belediyenin sosyal sorumluluk projesi kapsamında güzel de oldu. Maddi durumu olan, olmayan velilerimiz vardı çocuklarımız vardı. Güzel bir hayır hasenat oldu ve akabinde geçen sene ara verdik. Bu sene de 2023 senesinde 65 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdik. Bugün de onun Kur’an-ı Kerim okuma Tilavetlerini yaptık. Lokmalar, dondurmalar ikramlarımızı dağıttık. Veliler memnun, çocuklar memnun yarları iyileşmiş onlar da artık birey olmanın, birer vatan evladı olmanın bilinci içerisinde oynuyorlar zıplıyorlar güzel bir etkinlikti. Ben Gölyaka halkıma katılıma sosyal sorumluluk projemize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gölyaka Belediyesi Sosyal Tesisinde düzenlenen etkinliğe, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, İGM Üyesi İbrahim Keleş, Belediye Meclis Üyeleri, Din Görevlileri ile aileler katıldı.

 

Sünnet şöleninde, sünnet ettirilen çocuklar traktör tren ile gezdirilirken, çocuklara lokma ve dondurma ikram edildi.

 

 

Sünnet Şöleni Mevlid-i Şerif okunması ve ikramların dağıtılmasının ardından ailelerin hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir