MHP İL KONGRESİ YAPILDI; CABOĞLU YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ!

312

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Olağan Kongresi Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti. Partililer kongreye yoğun ilgi gösterdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Olağan Kongresi Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde yoğun katılım ile gerçekleşti. Kongreye, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu,Düzce Ülkü Ocakları Başkanı Okan Şengül, Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda parti üyesi katılım sağladı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun tek listesi ile girilen Kongrede Caboğlu yeniden Başkan seçildi. Kongrede açıklamalarda bulunan Caboğlu “ Benim Başkanlığım döneminde partide “Şu’cu, Bu’cu yakıştırmalarına son verdik. Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında herkes birdir. Cumhur İttifakı olarak Düzce’de başarılı işlere imza attık. Buradan söylüyorum, önümüzdeki seçim Düzce’de Cumhur İttifakı olarak 10’da 10 yapacağız” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir