MECLİS ÜYESİ ADAYLARI ARASINDA GÖSTERİLİYOR!

385

Yerel seçimlere az bir zaman kala sadece ülkemizde değil, bölgemizde de seçim çalışmaları yavaş yavaş hız kazanmaya başlamış durumda.
Hangi il ve ilçede kimin belediye başkanı olacağı noktasında isimler birbirini kovalarken, seçimlerin en heyecanlı geçmesi beklenen yerlerden bir tanesi olarak gösterilen Akçakoca da, siyasi partiler bir tarafta başkan adaylarını belirleme çalışmalarına devam ederken, diğer tarafta da belediye meclis üyeleri belirlenmesi noktasında çalışmalar devam ediyor.

Aday bolluğunun yaşanacağı tahmin edilen Ak parti Akçakoca ilçe teşkilatında da kimlerin meclis üyesi adayı olacağı noktasında isimlerin biri gidiyor, birisi geliyor.Akçakoca da uzun yıllar Başaran Romork firması ile başarılı çalışmaların altına imza atan genç ve başarılı iş adamı Selçuk Sırımsı ismi de, siyaset ve ticaret cenahı içinde Ak Partiden belediye meclis üyesi adayı olması düşünülen adaylar arasında gösteriliyor.

Dürüst ve çalışkan kimliği ile bilinen ve tanınan Sırımsı, firmasını her geçen yıl büyüterek ününü bölge sınırlarına taşımış bir isim olarak anılıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir