YENİDEN REFAHLI KADINLAR SEÇİM STARTINI VERDİ!

185

Son dönemde vatandaşlardan büyük teveccüh gören Yeniden Refah Partisi’nin Düzce İl Kadın Kolları yaklaşan seçimler için çalışmalarına hızlı başladı. İl Kadın Kolları il toplantısını yaparak hem gelecek hafta Düzce’ye gelecek olan Elif Erbakan ve Genel merkez Kadın kolları çalışma programını görüştü he de yerel seçim çalışmaları programını masaya yatırdı.

Türkiye’nin önemli siyasal hareketlerinden olan Milli Görüş Hareketi ve Refah Partisi’nin devamı olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Fatih Erbakan ve il teşkilatları ile birlikte yerel seçim çalışmalarına hızlı başladı. Bu çerçevede parti binasında bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Düzce İl Kadın Kolları yönetimi Başkan Nimet Yeşilyurt başkanlığında toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda yerel seçim stratejileri masaya yatırılırken 21-24 Kasım 2023 tarihinde Düzce’ye gelecek olan Yeniden Refah Partisi Kurucuklar Kurulu ve MKYK üyesi, Milli Görüş Lideri Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Kızı Elif Erbakan Altınöz ile Genel Merkez Kadın Kolları üyelerinin Düzce programını belirlediler.

 

Yeniden Refah Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Yeşilyurt; “Gerek dünyanın gerekse ülkemizin geldiği süreçte Yeniden Refah Partisi’ne insanımızdan büyük bir teveccüh var. Milli politikalar üreten ve ülkemizin öz kaynaklarıyla ülkemiz için yeni projeler üreten partimizin kadın kolları olarak seçim çalışmalarını programlamak için bir araya geldik. Aynı zamanda da 21-24 Kasım tarihlerinde de hem partimiz kurucular kurulu ve MKYK üyesi aynı zamanda da Milli Görüşün lideri Rahmetli Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan Altınöz ile genel merkez kadın kollarımız Düzce’de 4 günlük program yapacaklar. Bu programın çalışmalarını da planladık. 1994 ve 1996 yıllarından ülkemizin gelişimi için çok önemli adımlar atan Refah Partisi’nin yerel yönetim çalışması halen akıllardayken bu efsane yönetimleri yeniden belediyelere, il genel meclislerine ve belediye meclislerine aktarmak için Yeniden Refah Partisi kadınları olarak saha iniyoruz. Gazamız mübarek olsun” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key