YUNUS BANNER2

DAHİLİYE SERVİSİ YENİLENEN YÜZÜYLE YENİDEN HİZMETTE!

151

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin büyük bakım onarım çalışmaları tadilatı tamamlanan Dahiliye Servisi, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye başladı.

 

Hizmete giren servisin her odası hasta ve hasta yakınlarının daha konforlu ve kaliteli sağlık hizmeti almaları için en güncel tıbbi şartlara uygun dizayn edildi. 17 yataklı servisin her odası ayrı tuvalet ve banyo olacak şekilde tek ve çift yataklı olarak yeniden düzenlendi.

 

Yenilenen servisi ziyaret eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’e; Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Torun, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı, Hastane Başmüdürü Doç. Dr. Emel İştar Işıklı, öğretim üyeleri ve Hastane personeli eşlik etti.

 

Servisi ziyaret eden Rektör Sözbir, düzenlemeler hakkında bilgi alırken, hasta ve hasta yakınları ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaret esnasında hasta ve hasta yakınları da yapılan düzenlemelerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Düzce Üniversitesi Rektörüne ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

Daha modern ve konforlu hale getirilen Dahiliye Servisinin hem hastalar hem de sağlık personelinin nitelikli sağlık hizmeti alabilmesi açısından son derece önem taşıdığını vurgulayan Nedim Sözbir, servisin tüm vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar