YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ OBEZİTE MERKEZİ ÜÇÜNCÜ MEZUNLARINI VERDİ!

77

Çağımızın en önemli sorunlarından biri haline gelen obezite ile mücadeleyi başlatan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi, yeni mezunlarını verdi.

Doktor, diyetisyen, psikolog ve fizyoterapistten oluşan ekip tarafından; Programa Kayıt ve Ön Tarama, Sağlık Taraması, Eğitimler-Bilinç Değişimi, Planlamalar-Davranış Değişimi, Hedef Kiloya Ulaşma ve Koruma olmak üzere 6 modülden oluşan eğitimi tamamlayarak aşırı kilolarından kurtulan danışanlarımız, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı, Obezite Merkezi Koordinatörü ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, Obezite Merkezi Sorumlu Doktoru Doç. Dr. Zerrin Gamsızkan ve merkez eğitimcilerin elinden mezuniyet belgelerini aldı.

“Sağlık Bakanlığı Destekliyor”

Sağlık Bakanlığı’nın destekleriyle isteyen herkesin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi, birçok sağlık sorununa yol açan obezite ile mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürüyor.

Obezite Merkezi’nde 6 ay süreyle eğitim alarak fazla kilolarından kurtulan danışanları tebrik eden Hastane Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı, gösterdikleri irade ve kararlıkları için kendilerini tebrik etti.

Obezite Merkezi Koordinatörü ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan ise sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi’nin yaptığı çalışmaların önemine değinerek, bilinçli ve sağlıklı kilo vermek için Obezite Merkezi’nin doğru adres olduğunun altını çizdi.

 

 

“Obezite Merkezi Sayesinde Doğru Davranış Şekillerini Öğrendik”

Doktor, psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerin eşliğinde sağlıklı kilo vermenin ayrıcalığını yaşayan Obezite Merkezi danışanları, yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, merkez sayesinde sağlıklı yaşam için doğru davranış şekillerini öğrendiklerini dile getirdi. Fazla kilolarından dolayı birçok sağlık sorunuyla ve hareket kısıtlaması ile karşı karşıya kaldıklarını söyleyen Obezite Merkezi danışanları, 6 ay sonunda sağlıklı kiloya ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Kilo sorunu yaşayan herkese Obezite Merkezi’ni önerdiklerini söyleyen danışanlar, gösterdikleri özverili çalışmaları için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key