YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NİN GÖLYAKA ADAYI BELLİ OLDU!

77

Yerel seçimlere 2 aydan az bir süre kala Yeniden refah Partisi ilçe belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor. Bu çerçevede Gölyaka’da Yeniden refah Partisi belediye başkan adayı Hidayet Kökağaç oldu.

Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Mart 2024’e 57 gün kala Gölyaka Belediye Başkan adayı belli oldu. Gölyaka Esnaf Kefaret Kooperatifi Başkanı, Gölyaka Esnaf ve Sanatkârları Odası başkanvekili Hidayet Kökağaç, Yeniden Refah Partisi Gölyaka Belediye başkan adayı oldu. Gölyaka ilçe teşkilatının il Başkanı Musa Peltek ve aday belirleme komisyonu istişaresinde yapılan değerlendirmeler sonucunda milli görüş belediyeciliğini Gölyaka’da yeniden belediyeye taşıması için Hidayet Kökağaç seçildi.

İl Başkanlığı’nda yapılan aday tanıtımında konuşan Hidayet Kökağaç; “Milli görüşün efsane belediyeciliğini yeniden canlandırmak, ilçe halkımıza refahlı günler, refah içinde bir yaşam sağlamak için Yeniden Refah Partisi’nden aday oldum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu süreçte desteğini esirgemeyen herkesten Allah razı olsun” dedi.

İl Başkanı Musa Peltek ise; “Düzce’ye yeniden ve yine refah içinde yaşayacağı günleri göstermek istiyoruz. İnsanımıza hak ettiği değeri veren, adil ve adaletli milli görüş belediyeciliğinin Düzcemiz ile birlikte ilçelerinde de hissettirmek için Gölyaka’da Hidayet Kökağaç’ı aday olarak gösterdik. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu süreçte aday adaylığı başvurusu yapan, Milli görüş belediyeciliğini göstermek için Yeniden Refah Partisi’ni tercih eden bütün dava arkadaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum. Gölyaka ilçemizde birçok arkadaşımız belediye başkan adayımız olmak için başvuru yaptı. Ancak Hidayet Kökağaç ismi yapılan istişareler sonucunda teşkilatımız tarafından belirlendi. Partimize teveccüh gösteren herkese yürekten teşekkür ederim” dedi.

Düzce belediye başkan adayı Davut Güloğlu ise; “Hidayet abimize çıktığı büyük yarışta başarılar diliyorum. Rabbim bütün adaylarımızın yar ve yardımcısı olsun. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde milli görüşün 1994 ruhunu yeniden canlandırmak, başta Düzce ve ilçeleri olmak üzere bütün Türkiye’yi efsane milli görüş belediyeciliğine kavuşturmak ve ahlaklı belediyecilik için Yeniden Refah Partisi adayları olarak mücadelemize devam ediyoruz. Refaha kavuşacak bir Düzce ve Türkiye hayaliyle seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çerçevede bütün adaylarımızın Allah yardımcısı olsun” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key