FARUK ÖZLÜ VE AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI !

173

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mazbatasını alarak ikinci dönemine resmen başladı. “Düzce kazanmıştır” diyen Özlü, önümüzdeki 5 yılda Düzce’ye çok önemli ve büyük hizmetler yapacaklarını söyledi.

AK Parti’nin adayı olarak 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’ni yüzde 40,22 oy oranı ile kazanan ve yeniden Düzce Belediye Başkanı seçilen Dr. Faruk Özlü mazbatasını aldı. Düzce Adliyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen mazbata teslim törenine; AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Merkez İlçe Başkanı Buğra Alp Kocaman, Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, belediye meclis üyeleri ve partililer de katıldı.

 

Merkez İlçe Seçim Kurulu Hakimi Murat Kurt, tebrik ederek Dr. Faruk Özlü’ye mazbatasını teslim etti. Teşekkür eden Özlü de Hakim Kurt’a ve seçim kurulu yetkililerine çiçek takdim etti.

Özlü’nün ardından, AK Parti’den Belediye Meclis Üyesi seçilen Mehmet Saygun, Fahrettin Yılmaz, Mustafa Tok, Ahmet Biriktir, Erkan Özkasap, Ayşe Nimet Özer, Servet Rutçi, Hasan Günden, Burak Coşkun, Mine Met, Ahmet Özdemir, İshak Şengüloğlu, Nurullah Yıldız, Dilale Seyyar, M. Oğuzhan Çelebi, Murat Ayyıldız, Ali Dilber, Özlem Kapoğlu ve Selma Şeyma Kurt’un da mazbataları teslim edildi.

 

“DÜZCE’DE HEP BERABER GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ”
Adliye çıkışı açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, önümüzdeki 5 yıl Düzce’ye çok önemli ve büyük hizmetler yapacaklarını söyledi. Düzcelilerin bu seçimde aklıselim ve sağduyu ile gelecek 5 yıl hizmet edecek kadroyu belirlediklerini ifade eden Özlü, “Seçim sürecinde Düzce’nin çehresini değiştirecek olan 100 proje açıklamıştım. Seçimden önce ben bu 100 projeyi belediyedeki arkadaşlarımla paylaştım ve her bir projenin sorumlusu şu anda belli. Seçimlerle ilgili süreçte de gerçekten çok yoğun bir çalışma ortamı oldu. Bu süreçte bize destek veren, bizimle beraber çalışan, başta İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu olmak üzere Kadın Kolları Genel Başkanımız Ayşe Keşir, Milletvekilimiz Ercan Öztürk beye ve teşkilatımızın tüm mensuplarına çok çok teşekkür ediyorum. Gece-gündüz çalıştık ve biz kazandık. Aslında kazanan Düzce’dir. Düzce bu seçimde aklıselimle, sağduyu ile gelecek 5 yılında hizmet edecek olan kadroyu belirlemiştir. Düzce kazanmıştır. Önümüzdeki 5 yıl inşallah Düzce’de hep beraber güzel hizmetler yapacağız. Düzce’mize hayırlı olsun” dedi.

 

 

Mazbata töreni sonrası Düzce Belediye Başkanlığı’na giden Özlü, belediye hizmet binası önünde birim müdürleri ve belediye personelleri tarafından karşılandı. Ardından makamına geçen Özlü, tebrikleri kabul etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key