ŞENGÜLOĞLU; ANNELERİMİZ EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZDIR!

33

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, sonsuz sevgi, şefkat ve fedakarlığın sembolü olan annelerin, değerinin hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini söyledi.
Şengüloğlu ‘’ Annelerimiz yeri doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır’’ dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Anneler Günü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı.
Mesajında annelerin önemine vurgu yapan Şengüloğlu “Fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli varlığımız, sevgi, emek, fedakârlık, merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, bizim baş tacımızdır. Üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Annelerimiz karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletleriyle topluma örnek olmaktadırlar.AK Parti olarak evlatları için tüm zorluklara göğüs geren ve hoşgörüsüyle yolumuzu aydınlatan annelerimizin, ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Layık oldukları hürmet, sevgi ve saygıyı onlardan eksik etmemeliyiz. Başımızın tacı annelerimiz her daim hürmetlerin en büyüğünü hak ediyor. Ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ederken , tüm annelerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür temenni ediyor, bu anlamlı ve özel günlerini tebrik ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Filistin’deki annelerin acısını paylaşan Şengüloğlu yaşanan işgale , o kadar acıya rağmen çocukları için ayakta durmaya çalışan anneler için de zulmün sona ermesini diledi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key