YUNUS BANNER2

KADINLAR TUVALETİNDE SKANDAL OLAY!

71

Düzce’de bir kadının “Tuvalette fotoğrafım çekildi” iddiası üzerine polis harekete geçti. Güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, olay anında kadınlar tuvaletinden çıkan kişinin erkek polis memuru olduğunu belirledi. Şüpheli, suçlamaları reddetti.

Düzce’de kadınlar tuvaletindeki kapının altından bir kadının fotoğrafını çektiği iddia edilen 28 yaşındaki polis memuru A.A. hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. Polis memuru açığa alındı.

KAPININ ALTINDAN FOTOĞRAFININ ÇEKİLDİĞİNİ SÖYLEDİ

Olay, 13 Mayıs’ta İl Özel İdaresi binasında meydana geldi. Binada kadınlar tuvaletini kullanan 46 yaşındaki N.P.isimli kadın, tuvalette olduğu sırada kapının altından cep telefonuyla kendisinin fotoğrafının çekildiğini iddia ederek ihbarda bulundu.Olay yerine gelen Düzce Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, binadaki güvenlik kameralarını inceledi. İnceleme sonucunda, olay anında kadınlar tuvaletinden çıkan kişinin Düzce Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru A.A. isimli erkek olduğu belirlendi. A.A.’nın telefonuna inceleme için el konulurken, hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. Ayrıca A.A. idari soruşturma nedeniyle açığa alındı.

 

DÜZCE VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI. 

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Bazı haber sitelerinde yer alan “Kadınlar tuvaletindeki kapının altından fotoğraf çeken polis açığa alındı… “ haberleriyle ilgili olarak yapılan incelemede; 13.05.2024 günü saat 15.50 sıralarında ilimiz Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan Kamu binasının 3. katındaki kadınlar tuvaletinde bir şahsın, cep telefonu ile gizlice kadınların görüntüsünü almaya çalıştığı, mağdur kadının bağırması üzerine kaçtığı yönündeki ihbara istinaden, polis ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine intikal ettiği, binada görevli özel güvenlik personeli ile yapılan görüşme ve kamera incelemesinde olayı gerçekleştiren şüpheli şahsın İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli A.A. (asaleti tasdik olmamış Polis Memuru) olduğunun anlaşıldığı ve aynı gün görevli olduğu birimde yakalandığı tespit edilmiştir.

Ardından şüpheli hakkında Cumhuriyet Savcısının talimatı ile Özel Hayatın Gizliliğini İhlal suçundan adli işlem başlatıldığı ve adı geçen polis memurunun soruşturmanın selameti açısından görevinden uzaklaştırılarak, idari tahkikat başlatıldığı anlaşılmıştır. Soruşturma süreci hassasiyetle takip edilmektedir.”

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar