CHP MİLLETVEKİLİ ÖZCAN ACILI AİLEYİ YALNIZ BIRAKMADI!

61

Çorum’dan  Akçakoca ilçesine bayram tatiline gelen ve dün denizde kaybolan 16 yaşındaki İbrahim Kolcu’nun arama çalışmalarına devam ediyor. 

 

 

Çorum’dan Akçakoca’ya tatile gelen Kadir Kolcu ve ailesi bayramın birinci gününde Çayağzı plajında denize girdi. Dalgalar sebebiyle savrulan ailenin çığlıklarını duyanlar yardıma koşarak 5 kişilik ailenin 4’ünü denizden çıkardı. Fakat ailenin 16 yaşındaki oğlu İbrahim Kolcu dalgaların arasında kaybolarak kıyıya çıkarılamadı. Bölgeye sevk edilen arama kurtarma ekipleri denizde çalışmalar başlattı. Gün boyu yapılan arama çalışmalarından sonuç çıkmayınca, bu sabah helikopter ile arama çalışmalarına başlandı. Ankara’dan gelen jandarma arama kurtarma (JAKE), su altı arama kurtarma ve sahil güvenlik ekipleri de bölgede çalışmalara destek vermeye başladı.

 

 

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan ve Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak da olay yerine gelerek acılı aileye ziyarette bulundu ve kayıp evlatlarının bir an önce bulunması dileklerini ilettiler. CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, rabbim inşallah evlat acısı göstermesin diyerek çalışma yapan ekiplere teşekkür etti ve vatandaşların denize girerken tedbirli olmasını istedi. 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir