VALİ ASLAN AVUSTURYA GALİBİYETİNİ VATANDAŞLARLA BİRLİKTE KUTLADI!

66

Düzce Valisi Selçuk Aslan A Milli Futbol Takımı’nın Avusturya karşısındaki maçını Millet Bahçesinde vatandaşlarla birlikte izledi. Maç sonunda Türkiye A Milli Futbol Takımımızı tebrik eden Aslan, “85 milyon tek yürek, Ay ve Yıldızımız ile gurur duyuyoruz.” dedi.

 

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) Son 16 Turu’nda A Milli Futbol Takımı’nın Avusturya’yı 2-1 yenerek çeyrek finale kalması Düzce’de coşkuyla kutlandı.

 

 

Düzce Belediyesi tarafından Bahçeşehir Yeşilvadi’de ay-yıldızlıların EURO 2024 Son 16 Turu maçı için dev ekran kuruldu. Binlerce Düzceli tek yürek olarak maçı heyecanla takip etti. 90 dakika boyunca heyecanla mücadeleyi takip eden Düzceliler maçın son düdüğü ile birlikte adeta kendinden geçti. Tezahüratlar yapan Düzceliler, çeyrek finali coşku ile kutladı.

 

 

Düzce Valisi Selçuk Aslan da Millet Bahçesinde vatandaşlarla birlikte Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Türkiye-Avusturya maçını izledi.
Avusturya’yı eleyerek çeyrek finale kalan Türkiye A Milli Futbol Takımımızı tebrik eden Aslan, “85 milyon tek yürek, Ay ve Yıldızımız ile gurur duyuyoruz.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir