SAÇMALIPINAR SPOR ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI!

58
Namağlup olarak sezonu tamamlayan Saçmalıpınar Spor için şampiyonluk kutlaması düzenlendi
Gölyaka 15 Temmuz Şehitleri Kültür Parkı’nda gerçekleşen şampiyonluk gecesine yoğun katılım gösterildi.
Düzce 2. Amatör Liginde yenilgi yüzü görmeden sezonu namağlup olarak tamamlayan Saçmalıpınar Spor için düzenlenen gecenin finalinde futbolcuların oynadıkları toplar ve formalar kulüp yararına açık arttırma ile satışa sunuldu. Futbolcuların imzalarının bulunduğu şampiyonluk topunu ise yapılan açık arttırmada en yüksek desteği veren Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Hizmetleri Daire Başkanlığı görevini yürütmekte olan Abdülkerim Kaval aldı.
Kaval yaptığı açıklamada, “Takım yönetimine ve futbolcularımıza bizi bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyoruz. Her zaman yanlarında olacağız. Bu imzalı şampiyonluk topunu da hatıra olarak kulübümüz adına daima makamımızda tutacağız” dedi.
Kutlamaya, Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun, Düzce Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Postoğlu, Saçmalıpınar Spor Kulübü Başkanı Ali Siviloğlu, Saçmalıpınar Spor Kulubü Teknik Direktörü Nejdet Uzun, Muhtarlar, STK ve Siyasi Parti İlçe Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

Başkan Postoğlu yaptığı konuşmada ise sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerine dikkat çekerek “ASKF (Amatör Spor Kulüpleri) olarak takımlarımızı en güçlü bir şekilde destekliyoruz” dedi.
Saçmalıpınar Spor şampiyon sonrası Düzce 2. Amatör liginden 1. Amatör Ligine yükselmiştir.
Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir