GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN BİR ADIM DAHA ATILDI!

43

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın titizlikle çalışmalarını sürdürdüğü Düzce Gümrük Müdürlüğü için Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürlüğü Yatırım Daire Başkanı Mahmut Çakmak ile Düzce’de bir araya gelindi.

Toplantıda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürlüğü Yatırım Daire Başkanı Mahmut Çakmak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nuri Çelik, Kocaeli Gümrük Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile teknik birimler hazır bulundular.

 

Düzce’ye yapılması amaçlanan Gümrük Müdürlüğü konumu, idari bina yapısı, kurulum süreciyle ilgili teknik konular ele alındı.
Toplantı sonrasında konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ile yapmış olduğumuz değerlendirme toplantısının hemen sonrasında konunun en önemli muhataplarından biri olan Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürlüğü Yatırım Daire Başkanı Mahmut Çakmak ile Düzce’de bir araya geldik. Düzce’ye kazandırmak istediğimiz Gümrük Müdürlüğü hakkında hem kendileriyle hem de teknik ekiplerle istişarelerde bulunduk. Süreci hızlandırma gayretindeyiz. Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü önderliğinde, İnşallah en kısa zamanda ilimize Gümrük Müdürlüğü’nü kazandırmış olacağız. Gümrük Müdürlüğü girişimlerinin başından bu yana büyük gayretle çalışan Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’ye emekleri için tekrar teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürlüğü Yatırım Daire Başkanı Mahmut Çakmak ve beraberindeki heyetle birlikte toplantı sonrasında Konuralp Antik Kentini ve bazı diğer turizm alanlarıziyaret etti. Ziyaretlerde Düzce’nin sanayi kenti olmasının yanın sıra ciddi bir turizm potansiyeline de sahip olduğu belirtildi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir