YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

YIĞILCA’DAN ERDOĞAN’A HEP DESTEK TAM DESTEK!

184

Cumhur İttifakı Düzce İl Başkanları,Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik saha gezilerini eksiksiz şekilde sürdürüyor. 28 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlere 5 gün kala Yığılca’da vatandaşlarla buluşan ittifak heyet, coşku ile karşılandı.

Cumhur İttifakı, 28 Mayıs 2023 Pazar günü ikinci turu gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri çerçevesinde saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

 

AK Parti, MHP, Yeniden Refah Partisi ve DSP il başkanları, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim sürecinde gezilmedik ilçe, belde, mahalle ve sokak bırakmadan istikrarın sürmesi için vatandaşlarla el ele kol kola omuz omuza Türkiye Yüzyılına ilerliyor.

Heyet, Yığılca ilçesini ziyare ederek Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve AK Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak’ın ev sahipliğinde, beraberlerinde Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve İGM Üyeleri ile birlikte vatandaşlarla biraraya geldi.

 

 

İlçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla ayak üstü sohbet eden ve Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde,14 Mayıs seçimlerinde Düzce’den Cumhurbaşkanına en yüksek oyun çıktığı Yığılca’da yeni bir rekor kırmak için Yığılcalıların desteklerini istedi.

 

 

Gün boyu süren ziyaretlerde Yığılcalı vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ve teveccühle karşılanan Cumhur İttifakı heyeti, Yığılca’nın Türkiye Yüzyılına yürüyüşte kendisine yakışanı yapacaklarından emin olduklarını da paylaştı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar