YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

SÜLEYMAN SOYLU EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR!

104

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından Roman vatandaşlara yönelik Ağa Mahallesinde yapımına başlanan ve iki kattan oluşacak olan Süleyman Soylu Eğitim ve Kültür Merkezinin zemin katı ortaya çıkmaya başladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Ağa Mahallesinde yapımı devam eden ve İç İşleri eski Bakanı Süleyman Soylu’nun adını taşıyacak olan Eğitim ve Kültür Merkezi hızlı şekilde yükseliyor.

 

Geçtiğimiz Mayıs ayında alan düzenlemesi ve toprak tesfiyesi yapılan ardından Eylül ayında ihalesi gerçekleştirilen eğitim ve kültür merkezinin yapımına başlayan ekipler,130 metrekare taban alanlı ve 2 kattan oluşan betonarme binaya yönelik ilk olarak temel ve su basman perde betonlarını dökerek işe başladı.

Su basman iç dolgusunun tamamlanmasının akabinde zemin kat kolonlarını döken ve zemin kat kalıplarının hazırlanmasını sağlayan ekipler, hava muhalefeti yaşanmaması halinde kısa süre içerisinde kat betonunun dökülmesini ve zemin katın inşasının tamamlanmasını sağlayacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key