OKÇULUK ŞÖLENİ ŞIRALIK TESİSLERİNDE BAŞLADI!

56

Düzce’nin ev sahipliği yaptığı Ases U-13 Okçuluk Açık Hava Türkiye Şampiyonası, 33 ilden 646 sporcunun katılımıyla başladı.

 

Ases U-13 Okçuluk Açık Hava Türkiye Şampiyonası’na Düzce ev sahipliği yapıyor.
04-06 Temmuz 2024 tarihleri arasında Şıralık Şehir Stadı’nda düzenlenen Ases U-13 Okçuluk Açık Hava Türkiye Şampiyonası’na 33 ilden 92 kulüp ve 650 sporcu ve ailelerle beraber 1700 kişi katıldı.

 

Şıralık Şehir Stadında gerçekleştirilen açılış seremonisi, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burak Coşkun ve Türkiye Okçuluk Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Gazoz’un katılımıyla gerçekleşti.
Düzce Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyon saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

 

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı organizasyonun ilimizde düzenlenmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ‘’Sadece doğal güzellikleriyle değil, aynı zamanda spor ve gençlik alanındaki yatırımlarıyla da dikkat çeken Spor Şehri Düzce’mizde bu yıl 15 ulusal ve 1 uluslararası olmak üzere toplam 16 müsabakaya ev sahipliği yaparak şehrimizde 9000 kişiyi ağırladık. Yıl sonuna kadar ulusal şampiyonalara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. ’’ ifadelerinde bulundu.

 

 

Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın, katılan tüm sporcu ve antrenörlere başarı dileklerini iletmesinin ardından 3 gün sürecek olan şampiyonanın startı verildi.
Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir