Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

AKÇAKOCA’DA SARIOĞLU GÜVEN TAZELEDİ!

29

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, olağan kongrede yeniden başkanlığa seçildi.

Akçakoca Öğretmenler Evi Toplantı Salonu’nda düzenlenen 7. Olağan İlçe Kongresi, divan oluşumunun ardından protokol konuşmalarıyla devam etti.

İlçe Başkanı Sarıoğlu, kongrede yaptığı konuşmada, delegelere teşekkür ederek, güven tazelemek için bir arada olduklarını söyledi.    Sarıoğlu, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, Türkiye’nin son dönemde içine çekilmeye çalışıldığı uluslararası arenada nasıl gururla mücadele ettiğini anlattı.

İlçe teşkilatında yeni isimlere de yer verdiğini belirten Sarıoğlu, farklı kesimlerin kendilerini gönül rahatlığıyla içinde bulabilecekleri bir yönetim oluşturmaya azam, gayret gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından üyeler, sosyal mesafe kuralına uyarak oy kullandı. Tek aday olarak seçime giren Sarıoğlu yeniden başkan seçildi. Kongrenin sonunda eski ilçe başkanlarına plaket verildi.

Kongreye AK Parti Düzce milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, İl Başkanı Mustafa Keskin, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti il ve ilçe başkanları da katıldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar