Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

KAPOĞLU GÖREVİNE DEVAM EDECEK !

49
DÜZCESPOR YÖNETİMİ KAPOĞLU’NUN İSTİFASINI KABUL ETMEDİ!
 
Düzcespor’da başkan Kapoğlu ile devam edilecek. Kulüpten bugün yapılan açıklamada Başkan Kapoğlu’nun istifasının işleme alınmadığı ve görevine devam etmesinin uygun görüldüğü belitrildi.
 
Kulüp Binasında düzenlenen basın toplantısında Yönetim adına açıklama yapan Burçin Sarıcan müjdeli haberi verdi.
 
Sarıcan açıklamasında şu ifadeleri kullandı.
 
”Bilindiği gibi bir müddet önce Kulüp Başkanımız Sayın Gökhan Kapoğlu, kamuoyunun bildiği malum ve haklı gerekçelerle istifasını açıklamıştı.
 
Gerek spor camiası, gerekse tüm kamuoyu Sayın Başkanımızın istifasını üzüntüyle karşılamış ve görevine geri dönmesini talep etmiştir.
 
Bu süreçte görülmüştür ki, Düzcespor, bu ilin en büyük ve bölge insanını tek çatı altında birleştiren, 7’den 70’e herkesi kırmızı lacivertli renk etrafında bir araya getiren, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bir bayraktır.
 
İstifanın ardından sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü önderliğinde sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri bir araya gelerek, Düzcespor’un geleceği ile ilgili önemli kararlar alınmış, bundan sonraki süreçte Düzcespor’un maddi ve manevi olarak yanında ve destekçisi olunacağını kamuoyuna deklere etmişlerdir.
Yönetim kurulumu, tüm bu gelişmeleri ayrıntılı olarak değerlendirmiş ve Sayın Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun istifasını bu gerekçeler altında kabul etmemiştir.
 
Yönetim Kurulu olarak inanıyoruz ki, Sayın Kapoğlu’nun başkanlığı döneminde elde edilen sportif başarıların, bundan sonra da devam edeceğine, takımımızın şampiyonluk hedefine emin adımlarla yürüyeceğine, başta Sayı n Valimiz Cevdet Atay ve Sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ile diğer tüm resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının desteği ile o senenin “Bu sene” olduğuna inancımız tamdır.
 
Sayın Kulüp Başkanı Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun görevine devam ederek. Düzcespor’u bir üst lige taşıyacağına inanıyor ve güveniyoruz.
 
Yönetim kurulu olarak sayın başkanımızın yanında olacağımıza bir kez daha vurguluyoruz.
 
Kulüp Başkan Yardımcısı Zekeriya Korkmaz da bu zorlu süreçte basından büyük destek gördüklerini belirterek kamuoyunun oluşmasında katkı veren tüm basın mensuplarına teşekkür etti.
 
Yönetim Kurulu Üyesi İslam Keleş ise Kurulacak olan Düzcespor A.Ş. hakkında bilgiler verdi ve tüm ortakların yüzde 12,5 hisseye sahip olacağını açıkladı ve Düzce spor için 2,5 Milyon TL ek bütçe oluşturulduğunu dile getirdi.
Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+