YUNUS BANNER2
YUNUS BANNER

AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI!

106
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası, Düzce’de Vali Sayın Selçuk Aslan’ı ziyaret ile başladı.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, ASKF Başkanı Murat Postoğlu, kurum yetkilileri ve sporcular, Vali Sayın Selçuk Aslan’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığız ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen ”Amatör Spor Haftası” etkinlikleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gösterilerle devam etti.

 

 

İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda program istiklal marşının okunmasının ardından Düzce ASKF Başkanı Murat Postoğlu ile Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’nın konuşmalarıyla devam etti.

 

 

İl Müdürü İsa Yazıcı’nın konuşlarının ardından güreş, halk oyunları gösterisi, cimnastik gösterisi, taekwondo gösterisi ve karate gösterisi düzenlendi.

 

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
İmage To Text Windows 11 Key