Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

MİLLETVEKİLİ ÇAKIR’DAN TARTIŞMA YARATACAK SÖZLER!

135

AK Parti’den birinci sıra vekil adayı gösterilmesine tepki olarak bir milletvekilliği ile, kendi seçim bölgesi olan Cumayeri ve Gümüşova belediye başkanlıklarının MHP’ye kaptırılmasına neden olan Fahri Çakır, Akçakoca’da çark etti.

Daha düne kadar MHP milletvekili Ümit Yılmaz’a “ Bizim Ümit” , Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ile Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz  için “Kardeşim Mustafa, Kardeşim Okan “   diyen”  AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır’ın Akçakoca ilçe kongresinde sarf ettiği sözler, seçim sonuçlarını içine sindirmediğini gösterdi.

Vatandaşın 31 mart yerel seçimlerinde Akçakoca, Cumayeri , Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde  sandıkta Cumhur İttifakı’nın diğer partisi  MHP lehine yaptığı demokratik tercihi içine sindiremeyen Fahri Çakır’ın daha  önce ki konuşmalarında sarf ettiği “ Ümit de bizim, Mustafa bizim, Okan da bizim”  sözlerinde samimi olmadığı ortaya çıktı.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Akçakoca İlçe Kongresinde,  “Akçakoca, AK Parti ile devam etseydi, hizmette hiçbir  gecikme olmazdı “ sözleriyle, Cumhur İttifakı’na samimi yaklaşmadığını, hala parti ayrımı yaptığını gösterdi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar